كنوز نت - ד"ר לינה חאג' יחיא


מאת אשת התקשורת ד"ר לינה חאג' יחיא:


זעקה של אמא!!!


עוד אמא בוכיה מיני רבות!!!


עד מתי?


עד מתי ייחטפו ילדים מחיק אמם עם אמירות כמו "ילדים/נוער בסיכון"?

למרבה האירוניה הסיכון האמיתי הוא בהוצאה/חטיפה מהבית.

שמי אדווה ליזר, תושבת העיר נתניה, אמא לשתי בנות ואני חברה של לורי.

כואבת את כאבה של אמא מדהימה זו מהסיוט האישי שלי שהחל לפני כ- 5 שנים ומי כמוני יודעת את זה. את מה שהיא חשה בימים אלו.
עברתי את זה על בשרי.למרבה הצער מאשה נורמטיבית, אם חד-הורית, העוסקת למחייתי מזה 3 עשורים, בקליניקה מכובדת בתחום יעוץ וריפוי הוליסטי, הפכתי בתוך רגע לתת אדם וחיי נגזלו ממני ביום אפל אחד שבו חרצו את גורלי, מבלי "לראות" אותי, להקשיב לי, לכבד אותי והחליטו מראש את מה שהחליטו.כפי שזה תמיד קורה, כידוע. 

התירו את דמי וממשיכים........

לאחרונה, רק בגלל שאני Medicine Woman מתחום הנטורופטיה ומנטליסטית הוגדרתי כ"מופרעת" ועוד אי אלו אמירות שיכלו להרוס את חיי בהינף מקלדת, כמו למשל שכתבו עלי דו"ח ובו נאמר עלי שקר נוראי ומי שכתבה את השטות הזו ללא שום בושה, האשימה אותי שאני טענתי שעשיתי איבחון רפואי כי אני קוראת מחשבות כמו אורי גלר.

אז לא, אני לא מאבחנת בעיות בריאות דרך קריאת מחשבות ואמירה כזו מסוכנת במסמך שהגיע לבית המשפט, יכל לקבור אותי סופית.
אומרים שמלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים.

אז "האחרים" הם שני עורכי דין יוצאי דופן ומקצוענים עם המון אנושיות ואכפתיות, מהסנגוריה הציבורית שעמדו לצידי ופשוט עשו מלאכתם נאמנה.

הם היו האביר על הסוס הלבן שלי. מדהימים.

הגנו עלי ובתוך כל הרוע והגועל הם היו נקודת האור שיכולתי בזכותה לנשום ולהמשיך לעמוד על שתי רגליי.

את שתי בנותיי שנגזלו ממני ו - "כמעט קיבלתי בחזרה בארון", במזל, גדול, לאחר מלחמת גוג ומגוג של ממש, שתיהן בחיים והאתגר שלי כיום הוא לעזור להן להחלים ולהשתחרר מהטראומה שעברו.

אם לא הייתי נלחמת עד טיפת דמי האחרונה - הן לא היו כאן בינינו.הן היו זכרון מכוסה באבן.


שתפו כמה שיותר את העדות המצמררת של האמא שבסרטון, ליאור חכמון, שכמהה לחבק את בתה היחידה גליה ולאמר לה לילה טוב ובוקר טוב מידי יום.

בואו כולנו ביחד נשים סוף לגזל ונגרום לכך שלא תהייה עוד משפחה תחת האיום של המפעל הכי ריווחי העוסק בסחר בחיי אדם במדינת ישראל.

הילדים הם שלנו ולא של העסק המכונה בשם המגוחך 'הרווחה'.

אני לינה חאג' יחיא עדה לכך שמה שאדווה עוברת בשנים האחרונות הוא גיהנום עלי אדמות.

מכיוון שאני מכירה את אדווה מהמקום המקצועי, חשוב שיהיה ברור שמדובר באשה גדולה מהחיים שעוזרת להרבה אנשים וגם עושה למען הקהילה.

אני באופן אישי נוכחתי ביכולותיה המדהימות לאבחן בעיות בריאות קשות, שלוקח זמן רב לגלות במה מדובר ולטפל בהצלחה.

כמו כן, אדווה ייעצה לי פעמים רבות וראתה הרבה צעדים קדימה מה הולך לקרות, הזהירה במצבים שכדאי להמנע מעשיית טעויות והקסם האישי שלה כאדם שכובש לבבות ממקום של טוהר ואהבת אמת לעולם.

כאשר בקיץ לפני שנה, היתה משפחה שנקלעה למצב שבו "נזרקה" לרחוב - זו היתה אדווה ביחד איתי שהגיעה לקריית אונו ועשתה הכל כדי לעזור להורים וילדיהם, להרגיע, לחבק ובעיקר להקשיב.

כאשר נסעתי לדאוג למתנות לילדים שגורלם לא שפר עליהם,במסגרת הפעילות של העמותה שלי, היתה זו אדווה שהתלוותה אלי ועזרה לי בכל מה שנדרש.

כל זה אדווה עושה בעודה מתמודדת מידי יום עם הכאב הפרטי שלה נוכח המעשים של הרווחה כנגדה ומכיוון שהייתי אצלה בבית פעמים רבות ופגשתי את בנותיה, אני מורידה את הכובע בפניה ומעריצה את החוסן הנפשי שלה לעמוד בפני צונאמי אחר צונאמי ועדיין לעמוד על הרגליים, לחייך, לטפל ולייעץ ולעזור לנזקקים.

מבחינתי אדווה היא סמל למאבק ברשע שהגיע הזמן לשים לו סוף.הסרט באדיבות : ככר העם החדש